0312 386 00 76 info@aliozkanas.com.tr

Hakkımızda

Berlin çıkışlı ve uluslararası gayrimenkul yatırımı, işletmeciliği yapan geleneklerine bağlı köklü ve güçlü bir şirketiz.

Görevimiz ülke genelinde yeni proje ve portföylere tercihlerimiz doğrultusunda uygun mülkleri satın almak ve mülkleri ticari olarak değerlendirmek. Profesyonel ekibimizle gelişmekte olan bölgelerde yatırım amaçlı kriterlerimize uygun konut, arsa ve iş yerlerinin bünyemizde değerine değer katar, kazanırken kazandırırız.

k

Misyonumuz

Güvenilir, samimi ve ahlaki değerlerimiz ile birlikte yürüttüğümüz gayrimenkul projelerini inşa etmek ve tamamlamak. Bunları gerçekleştirirken ticari ahlakımız ile beraber büyüyerek katkı sağlamak.

Vizyonumuz

İlham verici bir çalışma ahlakı olan güvenilir, değişime ve gelişime liderlik eden uluslararası bir yatırım şirketi olmaktır.

Dayanışma

Değerli arsa, konut vb. mülklerinizin değerine değer katmak için size uygun yatırım seçenekleri ile en uygun şekilde değerlendirelim.

Birlikten Kuvvet Doğar

Yarıda kalan veya planladığınız proje ve çalışmalarınızı “birlikten kuvvet doğar” ilkesi ile güvenilir bir yatırıma çevirebiliriz.

U

Yenilikçi Olmak

Yatırımlarınız; Türkiye Cumhuriyeti sınırları ile sınırlı kalmasın. Yurt dışı plan, proje ve yatırımlarınızı iş hayatının temelini attığımız Almanya ve diğer ülkelerde de geliştirebiliriz.

İş Ahlakı

Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranmaktayız.

İştİrakLerİmİz

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !

Hayata geçmesini istediğiniz fikirler, projeler bizim için değerlidir.

Paylaşmaktan güç doğar.